udraznianie rur kanalizacyjnych - Pogotowie kanalizacyjne Szczecin - tel: 780 091 780 - udrażniamy i czyścimy kanalizacje!

Przejdź do treści
Czyszczenie kanalizacji mechaniczne

 
Dzięki wykorzystaniu metody elektrochemicznej możemy wykonać:

W związku z wieloletnią eksploatacją kanalizacji na ściankach rur  kanalizacyjnych powstają się osady, które z roku na rok zmniejszają przekrój rur kanalizacyjnych.  
Dodatkowo każdy remont sprzyja powstawaniu osadów ciężkich - pobudowlanych co też jest często główną przyczyną zatorów.
Metoda mechaniczna jaką się posługujemy realizowana jest za pomocą  sprężyn/spiral elektrycznych z auto posuwem, które dzięki swoim  specjalnym wymiennym końcówkom niezawodnie usuwają zatory i oczyszczają  instalację. Polega ona na wprowadzeniu do wnętrza rury sprężyny  zakończonej odpowiednimi końcówkami. Pod wpływem dużych obrotów  zanieczyszczenia zostają rozdrobnione bądź wyciągnięte wraz ze spiralą.  
Technika ta ma głównie zastosowanie dla rur i instalacji kanalizacji głównie w ciagach wewnętrznych (udrażnianie odpływów od wanien, kabin prysznicowych,  kratek podłogowych, toalet, pisiuarów) jak i do zewnętrznych sieci  kanalizacyjnych oraz ich przyłączy.

Mobilność (spirali i maszyny) daje wiele możliwości  usunięcia zatoru praktycznie z każdej sieci kanalizacyjnej poziomej lub  pionowej na terenie Szczecina i okolic. Jak również daje możliwość łatwego i  szybkiego transportu urządzenia do innych miejscowości woj. zachodniopomorskim takich jak: Gryfino, Stargard, Międzyzdroje, Świnoujście, Police, Goleniów, Nowogard i inne.

Staramy się być do dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h na dobę.

Zadzwoń: 780 091 780

Wuko Szczecin, Wuko Mierzyn, WUKO Pobierowo ,Wuko Przecław, WUKO Kamień Pomorski, Wuko Dobra, Wuko  Police, WUKO Tanowo, WUKO Kołbaskowo, WUKO Dołuje, WUKO Pyrzyce, WUKO Maszewo, WUKO Nowogard, WUKO Gryfice, WUKO Stargard, WUKO Międzyzdroje, WUKO Dziwnów,
czyszczenie rur szczecin
udraznianie rur zlewu
Wiemy jak pomóc.

Trudne awarie kanalizacyjne to z pewnością  zadanie dla nas,
Wukomobil sprosta każdemu wyzwaniu.

Pracujemy sprzętem elektromechanicznym renomowanych marek.


Pogotowie Kanalizacyjne Szczecin
tel. 780 091 780


Wróć do spisu treści